Kasza to bardzo zdrowy, wartościowy i smaczny zamiennik ziemniaków, ryżu czy makaronu.

zdrowe odzywnianieWłaściwe odzywanie jest bardzo ważne, jeśli będziesz jeść według poniższych zasad to unikniesz wielu przykrych dolegliwości a nawet chorób.

dieta tybetanskaDieta ta charakteryzuje się rygorystycznym menu. Jeśli zastosujesz się i będziesz przestrzegać założeń to ubytek wagi w ciągu dwóch tygodni wynosi nawet 5 kilogramów.

cukierNie możemy sobie pozwolić by w naszej krwi znajdował się zbyt wysoki poziom cukru. Najlepszym sposobem na jego obniżenie jest dieta oraz zwiększenie wysiłku fizycznego.

miodO miodzie pisałem już bardzo dużo artykułów, ale wciąż jest spora grupa osób unikających tego pysznego produktu pszczelego. Miód był doceniany ze względu na swe lecznicze właściwości już kilkaset lat temu.

makaronNa zbieranie się gazów w jelitach i wzdęty brzuch ma wpływ wiele czynników. Jednym z nich jest jedzenie w biegu i pospiechu.

11Alergia pokarmowa to gwałtowne reakcje, które pojawiają się po zjedzeniu uczulającego nas pokarmu. Coraz więcej dorosłych cierpi na alergię pokarmową.

obzarstwoObżarstwo no nałóg, który pociąga za sobą wiele chorób. Jak nałóg na tle pozostałych takich jak narkomania, alkoholizm wydaje się najmniej groźne, jednak tylko pozornie.

niedozywieniePrzez wiele lat, że niedożywienie występuje tylko w Afryce i Azji. Jednak okazało się po wprowadzeniu do praktyki klinicznej oceny stanu odżywiania ze w szpitalach jest ponad połowa niedożywionych pacjentów.